loader

Karrier

Kaméleon Hungary Kft. Szolnoki székhelyű autóipari, faipari festékeket és ipari bevonatokat forgalmazó cég keres:

1 fő számlázó-adminisztrátor kollégát

Főbb feladatok, munkák:

  • napi kapcsolattartás vevőkkel és az értékesítési osztállyal a forgalmazott termékek számlázásához
  • vevői számlák kiállítása, kezelése, törzsadatkezelés
  • vevői reklamációk kezelése
  • beszerzési javaslatok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • 3-5 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • aktív felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs kézség
  • ügyfélközpontúság
  • precíz, önálló munkavégzés
  • jó stressz-tűrő, konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • ELŐNY: ERP rendszer ismerete, angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Lelkes, motivált csapat

Munkavégzés helye:

Szolnok, 5000 Téglagyári út 18..

Fényképes, kézzel írott és aláírt szakmai önéletrajzát Kaméleon Hungary Kft., Ügyvezetés részére, 5000 Szolnok, Téglagyári út 18. címre kérjük elküldeni.

Információ: +36 30 3032300