loader

Karrier

2 DB NYITOTT ÁLLÁS!

Kaméleon Hungary Kft. Szolnoki székhelyű autóipari, faipari festékeket és ipari bevonatokat forgalmazó cég keres:

1 fő Értékesítési menedzser kollégát

autójavító, bútoripar és általános ipar, fényezési anyagok értékesítés területére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Új piaci lehetőségek feltérképezése, megkeresése, ügyfélkör bővítése, ajánlatok készítése
  • Partnerek látogatása a vásárlási szokásaik és forgalmi potenciáljuk felmérésének érdekében,
  • Meglévő partnerek igényeinek folyamatos felmérése, termékeink értékesítése/ismertetése, szolgáltatásaink bemutatása, tanácsadás
  • Piaci trendek követése
  • Vevői visszajelzések kezelése, nyomon követése
  • Értékesítési munkával kapcsolatos jelentések, tervek készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min 5 éves értékesítési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítői és kommunikációs képességek
  • Utazásra való hajlandóság
  • Önálló és, cél. ill. eredményorientált munkavégzés, ügyfélközpontú gondolkodás
  • Tanulási hajlandóság
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Lelkes, motivált csapat
  • elméleti és gyakorlati oktatás, folyamatos képzés
  • Céges gépjármű, telefon, laptop

Munkavégzés helye:

Magyarország

1 fő Alkalmazástechnikus – kolorisztikust

autóipari termékek területére

  • Forgalmazott autóipari festékrendszerek, segédanyagrendszer és eszközök értékesítését elősegítő technikai támogatás és annak gyakorlati bemutatása, szemléltetése, alkalmazása bemutató termünkben és partnereknél
  • Technikai és színproblémák kezelése, megoldása partnereknél helyszínen is.
  • Értékesítési osztály támogatása termékeink, szolgáltatásaink bemutatásával

  • Szakmai gyakorlattal rendelkező fényező
  • Számítógépes ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Alapfokú angol nyelvtudás

  • Elméleti és gyakorlati oktatás, folyamatos képzés

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Szolnok, ill. Magyarország

Állás, munka területe:

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szakmunka
  • Karosszéria lakatos, Fényező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Szolnok, 5000 Téglagyári út 18..

Fényképes, kézzel írott és aláírt szakmai önéletrajzát Kaméleon Hungary Kft., Ügyvezetés részére, 5000 Szolnok, Téglagyári út 18. címre kérjük elküldeni.

Információ: +36 30 3032300