Értékesítési Menedzser

Gyere és dolgozz velünk a Kaméleon Hungary Kft-nél!

A színes hétköznapok garantáltak, hiszen autóipari, faipari festékeket és ipari bevonatokat forgalmazó szolnoki csapatunkba keresünk

kollégát ipar és bútoripari területre

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Családias hangulatú környezetben, megbízható és jó kedélyű csapat vár Téged.
  • Fontos számunkra a szakmai fejlődési lehetőség, amit minden kollégánknak biztosítunk.
  • Itt együtt teszünk a mindennapi sikerekért és ehhez a csapatépítő programjaink is hozzájárulnak.

Milyen feladataid lesznek?

  • Új piaci lehetőségek feltérképezése, megkeresése, ügyfélkör bővítése, ajánlatok készítése
  • Partnerek látogatása a vásárlási szokásaik és forgalmi potenciáljuk felmérésének érdekében,
  • Meglévő partnerek igényeinek folyamatos felmérése, termékeink értékesítése/ismertetése, szolgáltatásaink bemutatása, tanácsadás
  • Piaci trendek követése
  • Vevői visszajelzések kezelése, nyomon követése
  • Értékesítési feladatok mellett elemzések és tervek készítése

Mit várunk Tőled?

  • Minimum 3 éves értékesítési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítői és kommunikációs képességek
  • Utazásra való hajlandóság
  • Önálló és, cél. ill. eredményorientált munkavégzés, ügyfélközpontú gondolkodás
  • Tanulási hajlandóság
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeret
  • (Előny festék/felületkezelési tapasztalat)

Mit kínálunk?

  • Teljes munkaidős állás
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Lelkes, motivált csapat
  • elméleti és gyakorlati oktatás, folyamatos képzés
  • Céges gépjármű, telefon, laptop

Hol találsz meg minket?

  • 5000 Szolnok, Téglagyári út 18.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Min. 3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Szolnok, 5000 Téglagyári út 18.

Hogyan jelentkezhetsz hozzánk?

Juttasd el hozzánk a kézzel írott és aláírt szakmai önéletrajzod a: Kaméleon Hungary Kft., Ügyvezetés részére, 5000 Szolnok, Téglagyári út 18. címre.

Igen, Nálunk ez is más 🙂 Gyere és tudd meg miért!
Kérdésed van? Hívj minket bátran: +36 30 3032300